1992 yılında MİDAS MİMARLIK olarak başlayan mimarlık tasarım hizmetleri ve ticari faaliyetleri, şirket ortaklarının edindiği bilgi ve tecrübelerini 1994 yılından bu yana AK METAL MİMARLIK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. adı altında Eskişehir, Kütahya ve Bursa merkezli olan Bozüyük/BİLECİK’te birleştirerek faaliyetlerine daha çeşitli alanlarda devam kararı almıştır.

Başarılarını 1994 yılından bu yana sürdüren sektöründe dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyetini buluşturarak bir marka olmuştur.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu ulaştırmayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen, yüzyılımızın gereklerini uzmanlık dallarında titizlikle uygulayan ve en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu korumayı daima ileriye gitmeyi kendine hedef edinmiştir.

En ileri düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum, kuruluş ve bireyde bu değerler bütününün ayrılmaz bir parçası olarak aramıza katılmaktadırlar. Bu katılımdan aldığı güç ve sinerji sektöründe kalıcı kılmaktadır.

UYGULAMA HİZMETLERİ

Yapı Müteahhitliği, alt yapı, kaba yapı, izolasyon, su ses ve ısı izolasyonu, yapı güçlendirme, kumlama ile yüzey temizliği, ve tarihi binaların restorasyonunu yaparak, geçmişle geleceği buluşturmaktan keyif almaktadır.

SATIŞI YAPILAN ÜRÜNLER

Isı- Su - Ses - Yangın Yalıtımı, Yapı Kimyasalları, Çatı ve Duvar Kaplamaları, Endüstriyel Zemin Kaplamaları, Asma Tavan ve Bölme Duvarlar, İnşaat Boya ve Kaplamaları, Güneş Enerji Sistemleri, Kar ve Buz Eritme Sistemleri, Hafif İş makineleri, Hırdavat Malzemeleri satışı ve uygulama hizmetinde bulunmaktadır.

PROJE TASARIM ve UYGULAMA HİZMETİ

Konut, otel, okul, cami, fabrika proje uygulama ve müşavirlik hizmetleri gibi alanlarda hizmet.

Kalite Politikası

  • En kıymetli iç kaynağımız olan çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenmek
  • Çalışanımıza eğitim ve gelişim imkânlarını en iyi şekilde sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlamak
  • İş sürecinin her kademesinde Üstün Kalite Değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı, sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi amaçlamak
  • Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün - hizmet kalitesinin rekabet, verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanmasını benimsemek
  • Çalıştığımız yerlerde toplumsal değerlere ve yasalara bağlı kalmayı gözeten, iş hayatının her kademesinde dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeyen bir şirket olarak çalışmalarımızı sürdürmek